Konie na sprzedaż

Konie obecnie oferowane do sprzedaży:

***   Irish Sports Horse, wał. BARNA BOY   *** SPRZEDANY

siwy wałach, irlandzki koń sportowy, ur.2005r. Wzrost 168cm. Bardzo dobre pochodzenie skokowe, rodowód: Allbreed Pedigree. Zinbredowany w 3. i 5. pokoleniu na ojca championów skokowych i crossowych, King of Diamonds poprzez drugiego ojca Glidawn Diamond i matkę.

Koń ma znakomity, płynny i obszerny ruch, skakał 1.2m w korytarzu. Ma również potencjał ujeżdżeniowy. Zdrowy, czyste nogi, bez narowów i nałogów, bezproblemowy w obsłudze. Miękki w pysku (na zdjęciu jeżdżony w gumowym wędzidle). Atrakcyjna cena odzwierciedla fakt, iż wałach w chwili obecnej nie ma jeźdźca który pracowałby nad jego rozwojem i koń marnuje się na padoku. Znakomity prospekt dla odpowiedniej osoby!

Filmik wkrótce.

Zapytaj o cenę!

***   karosrokaty wałach   *** SPRZEDANY

urodziwy trzyletni wałach, bardzo spokojny, przyjacielski. Osiągnie około 148-153cm wzrostu. Obecnie w trakcie ujeżdżania pod siodło i do zaprzęgu. Obfite szczotki pęcinowe, bujna grzywa. Będzie idealnym wierzchowcem dla dziecka lub osoby o ponadprzeciętnej masie ciała; nadaje się również do hipoterapii itd. Transport z Anglii wliczony w cenę.

 

 

***   klaczka CANDY GIRL   *** WYCOFANA Z OFERTY

skarogniadosrokata, bardzo spokojna (co można zobaczyć tu: eco-gypsy.com/ze-stoickim-spokojem/). Urodzona 14 maja 2012. Osiągnie około 148-153cm wzrostu. Bardzo obfite szczotki pęcinowe, grzywa na obie strony. Jest mocnej budowy i będzie nadawała się jako wierzchowiec dla osoby o ponadprzeciętnej masie ciała. Wnuczka słynnego ogiera Tom Dooleys Old Black Horse, który jest uznany jako jeden z fundamentów rasy Traditional Gypsy Cob. Wpisana do księgi stadnej w Wielkiej Brytanii. Część zdjęć ze źrebięcą sierścią. Transport z Anglii wliczony w cenę.

 

 

 

klacz ANNETTE   –  SPRZEDANA

gniada, 2 letnia,
spokojna lecz bardzo ambitna i szybko się uczy.
Obecnie ma 143 cm, docelowo około 156 cm.
Nie kuta. Bezproblemowa. Bardzo bujna grzywa i ogon.
Znakomity prospekt zaprzęgowy lub wierzchowy, również dla osoby o ponadprzeciętnej wadze ciała.

 

 

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather